Реклама

Розкрито технічні характеристики смартфона iQOO Neo5

Останні Новини

Згідно отриманої інформації, розміщеної на сайті Weibo, ще до запуску новинки було розкрито основні технічні характеристики смартфона iQOO Neo5. І так, працюватиме смартфон на процесорі від Qualcomm Snapdragon 870, дисплей отримає частоту оновлення до 120 Гц та технологію швидкої зарядки потужністю 66 Вт або 88 Вт. Дане джерело також повідомляє, що побачимо ми смартфон в березні цього року.

Щодо інших деталей, то згідно чуток, смартфон iQOO Neo5 отримає потрійну систему камер із датчиками – 48 Мп + 13 Мп + 2 Мп. Буде доступно два варіанти пам’яті, а саме 8 Гб оперативної + 128 Гб внутрішньої або 8 Гб оперативної + 256 Гб внутрішньої пам’яті. Акумулятор, ймовірно, отримає ємність 4400 мАг.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкриті додаткові функцій Black Shark 3S

Декілька днів тому була оголошена дата запуску Black Shark 3S (31 липня). Сьогодні, з’явились декілька тизерів, які показали нам...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -