Розкрито вигляд майбутніх Amazfit GTR 2 та GTS 2

Останні Новини

Сьогодні, виробник годинників AmazfitHuami, поділився плакатом з двома майбутніми годинниками. Відповідно до цього, нам розкрито вигляд майбутніх Amazfit GTR 2 та Amazfit GTS 2. Запуск даних смарт-годинників запланований наступного тижня, а саме 22 вересня.

І так, Amazfit GTR 2 виглядає справді стильно. Рамки тонкі, а скло екрану звужується по краях. Поставлятиметься смарт-годинник із чорним ремінцем. Це те, що видно з плакату, але звісно, ми очікуємо і інші варіанти.

Amazfit GTS 2 отримує квадратний циферблат, дисплей вигнутий. Рамка годинника сірого кольору та покриває собою одну функціональну кнопку. Ремінець тут гумовий. Також, годинники отримають нові датчики визначення рівня кисню в крові.

Рекомендуємо: Смартфон OPPO Reno4 SE Вже Близько.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Google Pixel 5 з’явиться тільки у версії XL

Із мережі Twitter надійшла інформація, що смартфон Google Pixel 5 з’явиться тільки у версії XL. Також розкрита деяка інформація...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -