Реклама

Розпочались продажі Redmi Router AX6

Останні Новини

Від сьогодні, з 14 серпня 2020 року, розпочались продажі Wi-Fi маршрутизатора – Redmi Router AX6. Ціна на пристрій встановлена близько 55 дол.

Отримав Redmi Router AX6 мінімалістичний дизайн та білий колір корпусу, на якому розташувались 6 антен. Оснащений пристрій шестиядерним чіпсетом Qualcomm з чотирма ядра Cortex-A53 з тактовою частотою 1,4 ГГц та двоядерним NPU з тактовою частотою 1,7 ГГц.

Redmi AX6 підтримує нову технологію Wi-Fi 6, а також отримує підтримку двох діапазонів – 2,4 ГГц і 5 ГГц для одночасної бездротової швидкості до 2976Mbps. Оснащений роутер і функцією Mesh Hybrid Networking. Вага пристрою становить 0,95 кг, а розміри 320 х 320 х 55 мм.

Рекомендуємо: Підбірка Топ-5 Бюджетних Wi-Fi Роутерів Для Дому.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компания Новая Почта решила улучшить качество услуг

Стаття доступна українською...Компания Новая Почта решила улучшить качество услуг и кардинально изменить свою концепцию. Согласно официальной информации, которая появилась...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -