Реклама

Розповідаємо, чому варто обирати смартфон з останньою чи передостанньою версією Android

Останні Новини

Більшість людей при покупці смартфона звертають увагу на кількість пам’яті, кількість мегапікселів камери та процесор. Один із найбільш важливих параметрів – це версія операційної системи. Останню версію Android встановити на телефон, якому декілька років не завжди буде можливо. На даний момент розроблено 13 повноцінних версій Android. Якщо подивитись інформацію на Вікіпедії, то з таблички зрозуміло, що версії операційних систем діляться на декілька типів. Зараз детальніше розберемось у них.

Цікаво: Розповідаємо, як знайти та видалити повторювані контакти на Android

  • Застарілі. Такий пристрій швидше за все не буде працювати нормально, якщо взагалі можна знайти програми того часу.
  • Застаріли, але підтримують сервіс Google Play. На такому пристрої всі програми з магазину працювати не будуть, багато залежить від розробника. Більшість не підтримує все, що нижче 6 версії. Та як кажуть розробники, що з останніми трьома версіями, все повинно працювати нормально. Також до цих версій не випускається оновлення, що негативно буде відображатись на смартфоні.
  • Актуальні версії. Це одні з останніх версій, з якими робота буде чіткою. Вони оновлюються та підтримуються розробниками. Щоправда якихось новинок від них не дочекаєшся, оскільки Android показує їх в останній версії.
  • Остання версія. З назви можна зрозуміти, що ця версія найновіша, сміливо можна зробити висновок, що вона являється і найбезпечнішою.

Отже, ми рекомендуємо обирати смартфон лише з останньою версією Android, в крайньому випадку з актуальною. Слід розуміти, чим новіше програмне забезпечення, тим воно і безпечніше. Хакери не зможуть з легкістю зламати ці пристрої, тому що вони підтримуються розробниками. А якщо буде необхідно, то випустять оновлення, які виправлять пролом у коді.

Також слід розуміти, що з останньою версією смартфон буде підтримувати всі додатки, а гаджет буде актуальним наступні декілька років.

Цікаво: Названо 6 хитрощів, які дійсно зроблять ваш телефон Android швидшим.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, як шахраї знімають гроші з банківських карток без підтвердження з SMS

Зазвичай, для оплати покупок використовуються реквізити банківської картки. Це безпосередньо її номер, термін дії та код CVV. На телефон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -