Реклама

Розповідаємо, як активувати ліцензію Windows

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Активація Windows 10 і 11, найновіших версій операційної системи Microsoft , є завданням, яке можна виконати за кілька кліків. 

Окрім розблокування доступу до всіх системних функцій , наприклад, параметрів налаштування, активація Windows дозволяє вашому комп’ютеру автоматично отримувати останні оновлення безпеки (на додаток до зникнення водяного знака в кутку екрана).

Як активувати Windows 11 і 10

Якщо ви купили свій комп’ютер в магазині, знайте, що машина, ймовірно, вже має ліцензію Windows, особливо якщо це ноутбук. Ключ із 25 символів написаний на наклейці Microsoft, зазвичай прикріпленої до нижньої частини ноутбука. 

Цікаво: Чому не було Windows 9?

Хороша новина полягає в тому, що ви можете використовувати ліцензію Windows 10 для активації Windows 11, наприклад, без необхідності купувати нову ліцензію для оновлення .

Крок 1. У Windows 11 натисніть або знайдіть програму «Налаштування». Потім перейдіть до Система > Активація.

Крок 2. На наступному екрані в розділі «Змінити ключ продукту» натисніть «Змінити».

Крок 3. Потім введіть 25-значний ключ, натисніть «Далі» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес.

У Windows 10 процедура в основному така ж. Це лише змінює шлях до активації доступу. Якщо на вашому комп’ютері запущена система, перейдіть до Налаштування > Оновлення та безпека, а потім натисніть «Активація» в меню зліва.

Нарешті, введіть ключ у «Змінити ключ продукту», натисніть «Далі» та дотримуйтесь підказок на екрані.

Цікаво: Як встановити шрифти на Windows 10.

Майте на увазі, що без активації ваша система вважається піратською Microsoft, представляючи сповіщення, яке постійно з’являтиметься в нижньому правому куті екрана. Крім того, як було сказано раніше, використання Windows буде більш обмеженим.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy A51s з’явився на Geekbench

Минулого року компанія Samsung анонсувала свій смартфон середнього класу Galaxy A51, а сьогодні оновлений смартфон Samsung Galaxy A51s з’явився...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -