Реклама

Розповідаємо, як додати VPN на Android-смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Використання віртуальної приватної мережі (VPN) — це один із найкращих способів захистити вашу цифрову конфіденційність і зупинити певні служби відстеження вашого місцезнаходження — саме тому ми рекомендуємо будь-якому користувачеві телефону, який піклується про конфіденційність, скористатися однією з найкращих VPN , які ми розглянули та наразі рекомендую.

Щоб максимально спростити процес отримання, ми створили цей посібник, у якому детально описано, як встановити VPN на будь-який пристрій Android.

ПРИМІТКА. Ми використовували Surfshark для цього посібника, оскільки це наш поточний вибір одного з найкращого VPN. Однак доступні й інші подібні надійні (не кажучи вже про дешевші) послуги VPN, і метод їх використання майже такий же.

Цікаво: VPN проти проксі: в чому різниця? 

Коротка версія

  • Відкрийте магазин Google Play
  • Завантажте Surfshark VPN
  • Створити обліковий запис
  • Підпишіться та авторизуйтесь
  • Підключіть і дозвольте
  • Виберіть свій регіон

Крок 1. Запустіть Android Play Store

Точне розташування ярлика Магазину буде залежати від того, як ви налаштували свій головний екран, але він виглядає як значок, обведений кружком на знімку екрана вище.

Крок 2. Завантажте Surfshark VPN

Завантажте програму Surfshark з магазину Google Play, а потім відкрийте програму. Натисніть OK, щоб увімкнути пошук пристроїв у вашій локальній мережі та підключення до них.

Крок 3. Створити обліковий запис

Торкніться кнопки Почати безкоштовну пробну версію, введіть свою адресу електронної пошти та створіть пароль із 8 символів.

Крок 4. Підпишіться та авторизуйтесь

Натисніть Почати безкоштовну пробну версію. Натисніть «Підписатися» та перевірте свою картку.

Крок 5. Підключіть і дозвольте

Торкніться Швидке підключення, а потім OK. Тепер програма може попросити вас вимкнути функцію оптимізації заряду батареї вашого пристрою, тому погодьтеся вимкнути, якщо так.

Цікаво: Для чого потрібно користуватись VPN?

Крок 6. Виберіть свій регіон

Тепер ви підключені через VPN, тобто ваша активність в Інтернеті зашифрована, а ваше місцезнаходження приховано. Якщо ви хочете, щоб виглядало, ніби ви перебуваєте в певній країні, поверніться в Surfshark, перейдіть на вкладку «Місцезнаходження» внизу та виберіть потрібне розташування.

Як мені повернутися до "звичайного" з'єднання?

Просто перейдіть до програми Surfshark і натисніть кнопку «Відключити».

Чи варто довіряти безкоштовним VPN-сервісам?

Безкоштовні VPN-сервіси дуже різноманітні за якістю та безпекою, і часто передають ваші дані маркетологам. Якщо ви користуєтеся безкоштовною послугою, дотримуйтесь відомих компаній VPN.

Також нещодавно стало відомо, що Google запускає «безкоштовний» VPN.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google бесплатно раздает 5 игр для Android-смартфонов

Стаття доступна українською...Сегодня поступила информация, что Google бесплатно раздает 5 игр для Android-смартфонов. В перечень игр вошли как экшн...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -