Реклама

Розповідаємо, як встановити SSD у комп’ютер [усі типи]

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На ринку є різні типи твердотільних накопичувачів, і знати, як встановити конкретний твердотільний накопичувач у комп’ютер, може бути складно з такою кількістю можливих варіантів. 

Встановлення SSD в комп’ютер може вирішити проблему уповільнення старого пристрою, який виглядає неймовірно слабким, в порівнянні з тими, які виходять на ринок. Правда в тому, що існують різні типи SSD, і знати, як встановити конкретний тип SSD, не так просто, як здається.

Цікаво: Названо 5 порад, як обрати SSD накопичувач.

Як встановити SSD в комп'ютер

Те, що твердотільний накопичувач є швидшим у всіх відношеннях, є фактом, якщо використовувати твердотільний накопичувач як основний диск комп’ютера, можна значно підвищити його швидкість завантаження. Виявляється, існують різні варіанти SSD, і знати, як їх усі встановити, не є вашим обов’язком, але як це зробити, коли у вас немає іншого вибору? Ну а якщо про відправку техніку в сервісний центр не може бути й мови, ви можете зробити це самостійно, просто визначте яка саме версія у вас.

В основному ми маємо три основних типи SSD, це з’єднання SATA, M2 і PCIe. Кожен із вищезазначених варіантів має різну швидкість передачі, але M2 є найшвидшим на ринку сьогодні.

Щоб спростити наше керівництво щодо встановлення твердотільного накопичувача у ваш комп’ютер, ми покажемо вам зображення кожного з них, щоб ви могли визначити, яка модель вам потрібна. Кожен із наведених нижче кроків допоможе вам встановити свій SSD.

Цікаво: Відомо, чи можна відновити дані зі зламаного SSD.

Як встановити SSD – SATA

Ця модель SSD дуже схожа на накопичувальний диск, відомий як HDD або HD , і ви можете використовувати ті самі кабелі, щоб мати можливість підключити SSD до комп’ютера.

  1. Першим кроком для встановлення нового накопичувача в комп’ютері є його вимкнення. Вимкніть комп’ютер через операційну систему та, якщо можливо, від’єднайте кабель живлення від операційної системи для безпеки.
  2. Тепер відкрийте системний блок і знайдіть на ньому кабелі живлення SATA.
  3. Якщо ви уважно подивилися на ці кабелі, ви помітите, що вони дуже схожі на тип роз’єму, який існує позаду SSD. Ну, саме ці кабелі живлять SSD і підключають диск до вашого комп’ютера. Потім під’єднайте кабелі до слотів SSD і закріпіть його на комп’ютері на окремому місці.

Гаразд, тепер увімкніть комп’ютер і почніть використовувати новий диск.

Як встановити SSD – M2

Ці SSD стають все більш популярними завдяки своїй швидкості та сумісності з сучасними комп’ютерами. І з кожним новим оновленням процесора ці диски набирають більше швидкості, ніж їхні старші брати.

  1. Щоб підключити M2 SSD до комп’ютера, будь ласка, спочатку вимкніть ПК та від’єднайте кабель живлення з міркувань безпеки.
  2. Визначте слот M2 на вашому комп’ютері. Якщо ви не можете визначити слот на своєму комп’ютері, можливо, він знаходиться під металевою пластиною розсіювання, зніміть цю пластину, щоб встановити твердотільний накопичувач.
  3. Підключіть M2 SSD до комп’ютера та увімкніть його, щоб налаштувати новий диск.

Цікаво: Найкращі внутрішні SSD 2022 року.

Як встановити SSD – PCIe

Цих хлопців набагато важче знайти, ніж усіх перерахованих вище, але вони також дуже корисні.

  1. Для початку вимкніть комп’ютер, а потім від’єднайте шнур живлення.
  2. Вставте PCIe SSD у слот «PCI 4x».

Тепер увімкніть комп’ютер, щоб налаштувати конфігурацію PCIe SSD.

Виконавши всі описані вище кроки, ви дізналися, як встановити SSD у свій комп’ютер.

Щоб отримати додаткову інформацію та поради про SSD, перейдіть за рекомендованими посиланнями на початку цієї статті, яку ми підготували спеціально для вас.

Цікаво: Відомо, як SSD покращить ваш ігровий досвід.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що ще можна покращити сучасним смартфонам

Ви не повірите в подібне порівняння і важко навіть уявити, що сучасний смартфон потужніший від усіх загалом комп’ютерів NASA...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -