Реклама

Розповідаємо, як ввімкнути камеру, торкнувшись задньої панелі iPhone

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви хочете відкрити програму « Камера » свого iPhone і швидко робити фотографії , навіть не торкаючись екрана, ви можете запустити її двома або трьома натисканнями на задній панелі на iPhone 8 або новішої версії. Секрет полягає у вбудованій функції під назвою Back Tap . Подивіться, як це налаштувати.

Цікаво: 12 прихованих функцій iMessage для iPhone, про які ви, ймовірно, не знали

Спочатку відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

У розділі «Налаштування» торкніться «Доступність» і виберіть «Дотик».

У розділі «Налаштування дзвінка» виберіть «Зворотний дзвінок».

У налаштуваннях «Back Tap» ви побачите два варіанти. Ви можете запустити програму «Камера» за допомогою «подвійного дотику» (два натискання) або «потрійного дотику» (три натискання) на задній панелі вашого iPhone. Виберіть варіант, який вам найбільше підходить.

У налаштуваннях «Подвійне натискання» або «Потрійне натискання» перегляньте розділ «Система» та виберіть «Камера», доки не з’явиться прапорець.

Потім вийдіть із Налаштувань. Наступного разу, коли ви торкнетеся задньої панелі iPhone два або три рази (залежно від того, який варіант ви виберете), відкриється програма Камера.

Цікаво: Як поділитися своїм місцезнаходженням на Apple iPhone.

І памятайте, що ви можете використовувати кнопки збільшення або зменшення гучності на бічній стороні пристрою, щоб спрацював затвор камери (на додаток до екранної кнопки затвора), що означає, що не потрібно використовувати сенсорний екран для фотографування.

Цікаво: Відомо, як тимчасово відключити Face ID на вашому iPhone.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Украине обвалились цены на игровую приставку Sony Playstation 4 Pro

Стаття доступна українською...Недавно в продажу поступила новая игровая приставка от компании Sony - Playstation 5, но так сложилось, что...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -