Реклама

Розповідаємо, що таке сумка Фарадея і чи варто її використовувати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У сумках Фарадея використовуються ті ж принципи, що й у клітці Фарадея, щоб запобігти потраплянню бездротових сигналів на або від ваших пристроїв. Тож які причини використовувати його та яка різниця між вимкненням пристрою чи використанням режиму польоту?

Цікаво: Суперконденсатори проти Акумуляторів: в чому різниця?

Як працюють сумки Фарадея

Сумки Фарадея, по суті, є портативними і гнучкими клітками Фарадея. Клітка Фарадея, названа на честь вченого Майкла Фарадея, блокує електромагнітні хвилі від удару про що-небудь всередині неї.

Ці клітини працюють шляхом обгортання предмета провідною металевою сіткою. Коли електромагнітне поле стикається з кліткою, воно проходить навколо об’єктів всередині неї. Якщо вас вразить блискавка, перебуваючи в клітці Фарадея, ви залишитеся повністю неушкодженими, оскільки енергія відхиляється навколо вас. В ідеалі клітка повинна бути з міцного металу, але це часто занадто дорого або непрактично. Сітка працює так само добре, поки отвори в сітці достатньо менші, ніж довжина хвилі сигналів, які ви хочете заблокувати.

Повертаючись до сумок Faraday, вони виготовлені з провідної металевої тканини, яка запобігає проникненню сигналів до того, що знаходиться всередині. Сьогодні ви можете купити ці сумки де завгодно, тож чи варті вони вашого часу та грошей?

Цікаво: Розповідаємо, як смартфони впливають на навколишній світ та організм людини.

Навіщо використовувати сумку Фарадея?

Врахуйте, що ваш смартфон, імовірно, не має знімного акумулятора, а ваші Wi-Fi, Bluetooth та інші внутрішні радіоприймачі керуються програмним перемикачем, а не фізичним перемикачем . Іншими словами, у вас немає можливості дізнатися, що ваш пристрій насправді не надсилає та не отримує дані, коли ви переведете його в режим польоту або вимкнете Wi-Fi.

Це одна з причин, чому сумки Фарадея корисні. Якщо ви хочете переконатися, що ваші пристрої не тиснуть руку на точки доступу Wi-Fi, вежі стільникового зв’язку, зчитувачі RFID і маяки Bluetooth, ви можете сховати їх у сумці. Якщо ви хочете тимчасово перебувати в режимі інкогніто, носити сумку Faraday краще, ніж залишати телефон.

Ще одна чудова причина використовувати сумку Фарадея – захистити ваші пристрої RFID від крадіжки. У сумку можна покласти картки доступу, автомобільні брелоки RFID та все інше, що можна скопіювати на короткі відстані. Це перешкодить злочинцям, які намагаються вкрасти ваші дані за допомогою методів скімінгу.

Цікаво: Хмарний геймінг. Що це за технологія та чим зручна?

Переконайтеся, що ваша сумка Фарадея працює

Сумки Фарадея ефективні, але їх можна скомпрометувати. Якщо в сумці з’являються дірки або матеріал зношується, він може почати пропускати сигнали. Деякі сумки Faraday просто не виглядають добре відразу з коробки.

Тому важливо перевіряти сумку, коли ви її отримуєте вперше, а також періодично з нею. Найпростіший спосіб перевірити, чи сумка працює, це покласти в неї телефон і спробувати зателефонувати з іншого пристрою. Якщо дзвінок проходить, ви знаєте, що обмінник не працює належним чином. Те ж саме стосується RFID-карт. Якщо карта все ще працює, якщо вона запечатана в пакеті, цей пакет не працює належним чином.

Mission Darkness, виробник сумок Faraday, також має додаток для Android, призначений для тестування сумок. Після виконання тесту ви отримаєте звіт, який показує, що саме програма зробила (чи ні) подолала щит.

Цікаво: Що таке GPU Computing і для чого він корисний?

Чи варто використовувати сумку Фарадея?

Якщо припустити, що у вас є робоча сумка, якій ви можете довіряти, щоб виконувати свою роботу, немає нічого поганого в тому, щоб додати її до свого особистого арсеналу конфіденційності. Можливість відключати ваші пристрої від бездротового зв’язку є потужним варіантом, коли ви, наприклад, не хочете, щоб Google знав, що ви відвідуєте певні місця. Якщо ви підозрюєте, що ваш телефон скомпрометовано серйозним зловмисним програмним забезпеченням для відстеження, таким як руткіт, ці пакети забезпечують нетехнічний спосіб негайного вирішення проблеми. Зрештою, навіть хакери не можуть зламати закони фізики.

У використання сумки Фарадея є недоліки. Якщо ви забудете речі в сумці, ви пропустите дзвінки та електронні листи. Якщо ви втратите свою валізу, ви не зможете використовувати такі служби, як Find My , щоб відстежувати свої речі . Функціональні функції обміну місцезнаходженням також забезпечують рівень безпеки в надзвичайних ситуаціях. Однак використовуйте свій належним чином, і ви зможете входити в мережу та виходити з неї за бажанням, не відмовляючись від свого смартфона. Тепер вам залишається лише розібратися з публічним розпізнаванням облич.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung готує до релізу бюджетний смартфон із “швидким” екраном

Сьогодні надійшла чергова інформація, яка стосується компанії Samsung. Як повідомляє Gizchina, Samsung готує до релізу бюджетний смартфон із “швидким”...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -