Реклама

Розповідаємо все про дитячі виплати на картку ПриватБанку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кожна сім’я, яка має дитину, отримує право на щомісячні виплати (допомогу). Вони є різні, залежать від обставин. Сьогодні мова піде про те, які існують виплати, як їх отримати та в які числа вони надходять.

Спочатку розповімо про види соціальної допомоги для батьків. Існує п'ять видів виплат:

  • Допомога при народженні дитини.
  • "Пакунок малюка"
  • Допомога дітям із тяжкими захворюваннями (інвалідам).
  • Допомога матерям-одиначкам.
  • Допомога при несплаті аліментів одним із батьків.

Допомога при народженні дитини

Допомогу при народженні дитини отримує кожен. Це не залежить від статусу сім'ї, від доходів і т.д. Держава платить 10320 грн одноразово в перший місяць, а тоді по 860 грн кожного місяця до виповнення 3-х років дитині. Якщо ви є опікуном дитини, то також маєте право на дану допомогу. Важливо, оформити дану соціальну виплату потрібно не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.

"Пакунок малюка". В пологових будинках після народження дитини дають пакунки із усіма необхідними речима для новонародженого (підгузки, все для догляду, одяг, іграшки). Також цю допомогу виплачують грошима, але з певними обмеженнями. Кожна породілля може отримати 6000 грн (сума може змінюватись залежно від наповнення пакунка) одноразово замість всіх речей з пакунка. Але витратити їх не можна на усе, що завгодно. Цими коштами є можливість оплатити товари для дитини (одяг, іграшки, підгузки, товари для гігієни, постіль, т.д.) або ж для мами (лактаційні вкладки, креми тощо). В інтернеті є список магазинів де можна розрахуватися картою "Пакунок малюка". В інтернет-магазинах теж така можливість є. Варто зазначити, що дані кошти потрібно використати в перший рік життя дитини, далі вони стануть недоступні.

Допомога тяжко хворим дітям. Дана соціальна виплата нараховується згідно з діагнозом поставленим лікарем. Для цього потрібно мати довідку з усією інформацією. Сума виплат залежить від різних факторів. Якщо в дитини немає інвалідності, але є тяжка хвороба, то отримати можна прожитковий мінімум для недієздатної людини. Якщо ж інвалідність є, то розмір допомоги визначається згідно із ступенем захворювання та тяжкістю.

Цікаво: Названо алгоритм дій, якщо банкомат ПриватБанку не віддає банківську картку.

Допомога матерям-одиначкам. Виплачується у випадку, якщо в дитини немає батьків, він не записаний у свідоцтві. В такому випадку жінка має право на соціальну виплату, але надається вона лише тоді, коли дохід на одну людину в сім'ї менший, ніж прожитковий мінімум.

Допомога при несплаті аліментів. Буває, що хтось із батьків відмовляється платити назначені законом аліменти. В такому випадку держава платить половину від прожиткового мінімуму на дитину. Також можна отримати часткову оплату послуг няні для дитини. Дитині повинно бути не більше 6 років. Важливо, щоб няня була офіційно оформлена по договору, в іншому випадку допомоги не буде.

Ось це і є весь список допомоги для дитини. Для того, щоб оформити одну із них, обов'язково потрібно мати рахунок в банку, на який зарахуються кошти. ПриватБанк дає чудові можливості та зручні картки для кожної мами. В чому їх особливість? Читайте нижче.

Не рекомендують оформляти допомоги на картки, які створені для зарплат чи кредитів. Краще оформити ще одну соціальну. Таку можна взяти в ПриватБанку. Для цього зверніться до будь-якого відділення або замовте через інтернет і швидко отримайте її.

Картки такого типу дуже зручні, адже вони економлять час кожної мами. Ви зможете абсолютно всі операції виконувати не виходячи із дому. Також можна підключити функцію, яка буде автоматично оплачувати якісь платежі коли прийде час, а власнику рахунку буде лише приходити сповіщення про успішну оплату. Ще із переваг, швидке нарахування виплат. Коли в банк надходять гроші, то він їх може надсилати клієнтам декілька днів. В даному ж випадку, кошти будуть на рахунку вже за пару годин. Якщо ви вирішите зняти готівку чи оплатити карткою в магазині, то жодної комісії зніматись не буде. Це також однозначний плюс. Для зручності варто підключити додаток Приват24, там можна виконувати будь-які транзакції та слідкувати за станом.

Цікаво: ПриватБанк дозволяє здійснювати покупки без підтвердження клієнтів.

Як отримати виплати для дитини?

Для цього потрібно прийти в Департамент соціальної політики, написати заяву на потрібну виплату і додати до неї документи. У перших двох випадках знадобиться паспорт, ідентифікаційний код та свідоцтво про народження. Якщо ж дитина хвора, то ще довідка від лікаря. При допомозі на няню, договір про працевлаштування. Ну і звісно до усіх документів потрібно долучити реквізити з банку. Їх можна знайти в Приват24 або ж отримати в відділенні ПриватБанку.

Департамент розглядає заяви на соціальну допомогу на протязі 10 днів. Далі все залежить від того, коли перерахують гроші. Зазвичай виплат не чекають дуже довго, декілька тижнів і перший платіж прийде.

Багатьох ще цікавить питання, як дізнатись в яких числах приходить допомога? Тут також все залежить від казначейства. Вони перерахують гроші в банк, а тоді вже банк зараховує на картку клієнта. Дитячі виплати приходять на початку місяця (приблизно до 10 числа). Якщо ви хочете переконатись, то можете декілька місяців прослідкувати в яких числах були зараховані гроші і тоді зробити висновки.

Існують випадки коли виплата не прийшла або затримується. Таке трапляється на свята. Інформацію про затримки завжди можна отримати в банку або ж департаменті соціальної політики.

Цікаво: Відомо, як безкоштовно користуватися банківськими картками від ПриватБанку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Наскільки швидкий Інтернет-сервіс Ілона Маска Starlink?

Старлінк Ілона Маска останнім часом є предметом розмови, коли ексцентричний мільярдер дарує обладнання нам в Україні, для підтримки зв’язку в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -