Реклама

Розробник відеоігр “атакував” акаунт Ілона Маска в Twitter

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що розробник відеоігр “атакував” акаунт Ілона Маска в Twitter. Як повідомляється, розробник Любомир Владимиров почав тероризувати Twitter Ілона Маска, щоб домогтися дозволу використовувати бренд SpaceX у своєму тайтли про колонізацію Марса. І йому вдалося привернути увагу винахідника.

Владимиров відправляв одне і те ж прохання у відповідь на повідомлення Маска щодня. Розробник пообіцяв повторювати це протягом року і навіть почав рахувати кількість повідомлень. Мільярдер здався лише на 154-й день. Правда, точної відповіді на запит програміста він так і не дав. Лише потішно відреагував.

Розробнику потрібен дозвіл Маска на використання його імені і бренду SpaceX в грі - інакше він ризикував би зустрітися з представниками компанії вже в суді. Винахідник заявив, що Любомир Владимиров може спробувати вкрасти назви з логотипами і, можливо, навіть не отримає позов.

Здається, розробника така відповідь влаштувала - незважаючи на застереження інших користувачів Twitter. Він заявив, що продовжить роботу над грою, і пообіцяв передати 80% доходу від тайтла на користь SpaceX. Маск поки не відреагував на ці слова Владимирова, хоча зазвичай з великим ентузіазмом пише про ігри і меми.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Один навушник перестав працювати. Як вирішити цю проблему?

Стаються ситуації, коли один навушник перестає різко працювати. Ця проблема стосується тих, хто перейшов на бездротові моделі. Причини можуть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -