Реклама

Розумні годинники зможуть живитися від людей

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розумні годинники зможуть живитися від людей. Скоро власникам розумних годинників не потрібно буде думати про їх заряджання.

Дослідники з Китайського університету Гонконгу вивчають новий метод отримання енергії від людських рухів. Результати дослідження повинні використовуватися в індустрії носячих пристроїв. Простіше кажучи, розумні годинники в найближчому майбутньому зможуть отримувати енергію абсолютно новим способом.

В ході лабораторних випробувань створено пристрій, який імітує рух руки при ходьбі. Пристрій, призначений для збору енергії з цього механізму, використовує дуже компактний генератор, який містить менше 10 компонентів. У нього входять блок захоплення руху і блок вироблення енергії. Завдання дослідження - навчитися збирати енергію, створювану рухом людини, яка буде використовуватися для живлення розумних годинників та браслетів.

Дослідження почалося на початку цього року після того, як у всьому світі стався сплеск популярності носячих пристроїв. Останнім часом індустрія розумних годинників і інших носячих пристроїв зросла і, як очікується, буде рости ще більше, коли ринок оговтається від пандемії коронавіруса. У 2019 ринок носячих пристроїв виріс до 20,65 мільярда доларів США, а до 2027 року, за прогнозами, він досягне 96,31 мільярда доларів.

Розумні годинники стають все більше орієнтованими на контроль стану здоров'я. Вони допомагають відслідковувати серцевий ритм, тиск, рівень кисню в крові, режими сну, менструальний цикл і багато іншого. В даний момент головною проблемою, з якою стикаються користувачі, є невеликий час роботи без підзарядки. Якщо годинник не потрібно буде знімати для підзарядки, вони зможуть частіше рятувати життя і підказувати про можливі проблеми зі здоров'ям.

Читайте також: Смарт-Годинник Huawei Watch GT 2 Pro З Бездротовою Зарядкою Вже В Європі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google жестче взялась за компанию Huawei

Стаття доступна українською...Ранее сообщалось, что фирменное приложение Google Messages не будет доступно на   Android смартфонах, которые не имеют...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -