Розумні годинники Huawei Watch GT 2 Pro навчилися “випльовувати” воду

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Huawei опублікувала чергове оновлення програмного забезпечення для розумних годин Huawei Watch GT 2 Pro. Як стало відомо, розумні годинники Huawei Watch GT 2 Pro навчилися “випльовувати” воду.

Нова функція дозволяє видалити воду, яка потрапляє в динамік розумних годинників, поки ви перебуваєте, наприклад, в душі або басейні. Прошивка проходить під номером версії 10.1.3.40, її розмір становить 76,5 МБ.

Годинники Huawei Watch GT 2 Pro отримали титановий корпус, екран AMOLED діагоналлю 1,39 дюйма з сапфіровим склом, 32 МБ оперативної пам’яті і 4 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Годинники отримали датчик частоти серцевих скорочень TruSeen 4.0+, моніторинг сну TruSleep, вимірювання рівня кисню в крові (SpO2), моніторинг рівня стресу і фізичної активності.

Годинники підтримують понад 100 режимів тренувань і 10 попередньо встановлених курсів бігу, а серед нових спортивних режимів представлені гірські і бігові лижі, сноуборд і гольф.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Лінійка Samsung Galaxy F поповниться новим смартфоном

Лінійка Samsung Galaxy F поповниться новим смартфоном. Як повідомляється, пристрій отримає назву Samsung Galaxy F12 або Samsung Galaxy F12s.Раніше...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -