Реклама

Розумні годинники Xiaomi Mi Watch Color 2 стануть ще більше спортивними

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Компанія Xiaomi все активніше розвиває свою екосистему і пропонує все більше і більше нових розумних пристроїв. Окрім цього, вони не забувають і за вже існуючі пристрої, такі як розумні годинники та фітнес-браслети. Якщо браслети Mi Band користуються шаленою популярністю через свою дешевизну і простий дизайн, то їхні смарт-годинники ще не отримали такої популярності. На щастя Xiaomi вирішили це виправити, оскільки розумні годинники Xiaomi Mi Watch Color 2 стануть ще більш спортивними і, відповідно, доступними.

Сьогодні надійшла інформація, а якщо точніше, то було опубліковано офіційний тизер смарт-годинника, який підтверджує, що Mi Watch Color 2 отримають понад 117 режимів тренувань, що справді багато.

Розумні годинники Xiaomi Mi Watch Color 2 стануть ще більше спортивними

Серед цієї кількості спортивних режимів, варто відмітити “риболовлю”, що досить складно назвати спортивним заняття, але навіть в такому випадку смарт-годинник буде більш-менш коректно рахувати витрати калорій.

Розумні годинники Xiaomi Mi Watch Color 2 стануть ще більше спортивними

Також в Xiaomi зауважили, що смарт-годинник отримає ще й понад 200 тем оформлення та понад 6 ремінців в різних кольорових варіантах. Також нагадуємо, що Xiaomi запланували презентацію Mi Watch Color 2 27 вересня.

Також нещодавно стало відомо,що в Xiaomi знають, як захистити користувачів від шкідливих додатків.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Флагманський розумний годинник Huawei Watch GT 2 Pro отримав калькулятор

Представлені на початку осені розумні годинник Huawei Watch GT 2 Pro стали флагманської моделлю компанії. Сьогодні стало відомо, що...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -