Реклама

Розумний дверний замок від Xiaomi зможе розпізнавати обличчя

Останні Новини

Згідно отриманої інформації, що була розміщена офіційним акаунтом Smart Life на Weibo, компанія Xiaomi запланувала запуск Smart Door Lock Pro на 4 листопада 2020 року. І найцікавіше це те, що розумний дверний замок від Xiaomi зможе розпізнавати обличчя. Такі висновки зроблені на основі розміщеного плаката.

Як видно із розміщеного зображення, Smart Door Lock Pro буде обладнаний двома фронтальними камерами на лицевій стороні замка. Очікується, що дані датчики камери будуть розпізнавати обличчя та вмикати автентифікацію. Загалом, в сьогоднішніх умовах, це було б чудове рішення. Окрім цього, функція розпізнавання обличчя в дверному замку зможе вберегти користувачів від крадіжок, тощо. Додатково, Smart Door Lock Pro отримує електронний варіант дзвоника.

Рекомендуємо: Відбувся запуск смартфона OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus готується до запуску Hydrogen OS 11

Цього місяця ми очікуємо від OnePlus випуску оновлення Oxygen OS 11 на базі Android 11. Також, з’явилась інформація, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -