Реклама

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch отримав велике оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch отримав велике оновлення програмного забезпечення, яке містить нові функції і виправляє раніше виявлені помилки. Нові функції включають підтримку виявлення денного сну, нагадувань про ненормальний серцевий ритм, виявлення шуму, інтелектуальний режим енергозбереження в нічний час і додавання ряду встановлених циферблатів.

Нові функції Xiaomi Mi Watch

  • Підтримка виявлення денного сну
  • Моніторинг серцевого ритму: нове нагадування про ненормальний серцевий ритм
  • Новий додаток для виявлення шуму
  • Новий нічний інтелектуальний режим енергозбереження
  • Кілька встановлених циферблатів

Що стосується оптимізації, то розробники значно скоротили час першого сполучення, додали попередження про занадто високу температуру, оптимізували синхронізацію даних, підвищили швидкість розпізнавання дотиків, поліпшили чутливість екрану і реалізували ряд інших поліпшень.

Розумні годинники Xiaomi Mi Watch були випущені близько року тому, це перші годиники компанії з 1,78-дюймовим квадратним HD-екраном AMOLED і Qualcomm Snapdragon 3100 4G. Xiaomi Mi Watch оснащені динаміком і NFC.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі і кількість його активних користувачів неймовірна. Хоча популярності в нього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -