Реклама

Розвиток 5G позитивно вплинув на виробників чіпів наступного покоління

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Strategy Analytics зафіксувала значне зростання доходу на глобальному ринку baseband-процесорів, відповідно, розвиток 5G позитивно вплинув на виробників чіпів наступного покоління.

За підсумками третього кварталу минулого року виручка від реалізації названих виробів в світовому масштабі досягла $ 7,1 млрд – це рекордний результат. Поставки в грошовому вираженні в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року підскочили більш ніж на чверть – на 27%.

Таке значне зростання обумовлене стрімким розвитком сегмента смартфонів з підтримкою мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G). Вперше виручка від реалізації 5G-виробів перевищила дохід від продажів 4G-чіпів. На частку рішень 5G довелося більше 50% в загальному обсязі ринку в грошовому вираженні.

Більш того, відзначається, що відвантаження baseband-процесорів для пристроїв з підтримкою мобільного зв'язку п'ятого покоління за рік збільшилися більш ніж в десять разів.

Найбільшим постачальником baseband-чіпів в плані виручки є Qualcomm з часткою на рівні 40% за підсумками третього кварталу 2020 го. На другому місці знаходиться MediaTek з 22%, а замикає трійку Huawei HiSilicon з 19%. У п'ятірку лідерів серед гравців також входять Samsung LSI і Intel.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю

Раніше повідомлялося, що компанія Apple преносить все своє виробництво з Китаю. Сьогодні стало відомо, що масове виробництво смартфонів розпочнеться...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -