Реклама

Ринок мобільних ігор зростає по всьому світу

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Дослідження «Global Mobile Games Market Research Report 2022» від журналу JCMR вказує на тенденцію зростання мобільних ігор у всьому світі . Дослідження робить прогнози інвестицій до 2030 року.

Опитування було спрямоване на подальшу оцінку мобільних ігор , спостереження за тенденціями ринку, а також висвітлення майбутніх технологій і регуляторних стратегій.

Цікаво: Відомо, як ігри розвивають інтелект дитини.

Згідно з дослідженням, основними компаніями на ринку мобільних ігор є: Tencent, Electronic Arts , Activision Blizzard, Nintendo , Ubisoft, Zynga і Take-Two Interactive.

Крім того, дослідження вказує на те, що однією з головних проблем ринку мобільних ігор є попит на посилення можливостей ASW (асинхронного повторного проектування) у мобільних іграх.

Ігри  , в яких гравці можуть отримувати реальні суми в криптовалютах або  NFT  (незамінних токенах), шукають стабільності в ігровій індустрії, але все ще стикаються зі скептицизмом багатьох людей.

Звіт на веб-сайті Rest of World намагається розкрити тему та дає огляд поточного моменту, пов’язаного з  іграми « грай  , щоб заробити».

Цікаво: Перераховано найочікуваніші ігри 2022 року для смартфонів та ПК.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 10 лучших версий Windows, которые вы могли пропустить

Стаття доступна українською..За последние 35 лет Microsoft выпустила не менее 30 основных версий операционной системы Windows. Но не все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -