Samsung дійсно розробляє 600-мегапіксельну камеру для флагманських смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Дуже авторитетний мережевий інформатор під ніком Ice Universe ще в квітні цього року заявив, що майбутнє компанія випустить сенсори дозволом 600 Мп, які перевершать можливості людського ока. Тепер інсайдер підтвердив, що Samsung дійсно розробляє 600-мегапіксельну камеру для флагманських смартфонів і він вже вже знаходиться в розробці.

Цей інсайдер неодноразово підтверджував, що у нього є свої контакти в відділі розробок південнокорейської компанії Samsung, він першим опублікував справжні зображення Galaxy S20 і багато іншої достовірну інформацію, так що до його слів точно варто прислухатися.

Samsung дійсно розробляє 600-мегапіксельну камеру для флагманських смартфонів

Дане зображення демонструє, якою може виявитися 600-мегапіксельна камера на смартфоні, якщо Samsung принципово не змінить технологію. У цьому випадку одна тільки камера буде займати 12% площі задньої панелі, а блок камери буде виступати на 22 мм над задньою панеллю смартфона. Звичайно, це було б вкрай незручно, тому дуже цікаво буде подивитися, як реалізує Samsung настільки високий дозвіл в датчику ISOCELL наступного покоління.

Навряд чи смартфони з такими камерами з’являться на ринку в наступному році. Після датчика зображення Samsung дозволом 108 Мп інсайдери очікують появи сенсора дозволом 192 Мп.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcetwitter
- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Як заблокувати банківську карту Приватбанку, якщо з неї викрали гроші?

Більшість із нас стикалися з такою проблемою, як подвійне списання коштів під час оплати товару, випадкові платежі або ж...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -