Samsung Galaxy Note 10 /10 + отримали оновлення безпеки

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Серія смартфонів Samsung Galaxy Note 10 /10 + отримали оновлення безпеки. А саме, мова йде про останнє оновлення Android безпеки, що було запущено 1 вересня цього року. Протягом останніх декількох днів, дане оновлення стає доступним по всьому світу.

Щодо причини оновлення безпеки на Galaxy Note 10 та Galaxy Note 10 +, вона пов’язана із збігом випуску оновлення та отриманням смартфонами One UI 2.5. Тобто, всі моделі з новою реалізацією Android 10, отримали нове оновлення безпеки, як частину пакету.

До прикладу, у Канаді та Великобританії користувачі смартфонів серії Galaxy Note 10 лише зараз починають отримувати оновлення від 1 вересня 2020 року. Тому, якщо ваш пристрій ще не оновився, не переживайте. Ще все попереду.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы недостатки WhatsApp по сравнению с другими мессенджерами

Стаття доступна українською...Мессенджер WhatsApp последние несколько месяцев на слуху у всех, причиной такого внимания стала новая политика конфиденциальности, которая...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -