Смартфон Samsung Galaxy S21 + отримує акумулятор на 4600 мАг

Останні Новини

Поки ми очікуємо запуску майбутньої серії смартфонів Galaxy S21 від Samsung, в мережі почала просочуватись інформація стосовно них. Найперше, з’явилась інформація про те, що смартфон Samsung Galaxy S21 + отримує акумулятор на 4600 мАг.

Samsung Galaxy S21 +, ймовірно, отримає номер моделі SM-G996. Це пов’язується із номером моделі акумулятора – EB-BG996ABY, який отримав номінальну ємність 4660 мАг. Більш детальної інформації немає.

Також, в мережі є інформація, що смартфони серії Samsung Galaxy S21 будуть працювати на власній Samsung Exynos 10 00 SoC. Очікується і отримання телефонами нового датчика відбитків пальців від Qualcomm. Можливо, буде присутній і датчик ToF.

Джерело: galaxyclub

Рекомендуємо: Відбувся Запуск Смартфона ZTE Blade V2020.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы 3 лучших смартфона в которых есть абсолютно все, что необходимо

Стаття доступна українською...Практически каждый месяц на рынке появляются новые модели смартфонов от ведущих производителей и в большинстве случаев, они...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -