Реклама

Samsung Galaxy S21 Plus показали в прозорому чохлі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung Galaxy S21 Plus показали в прозорому чохлі з усіх боків. Цього разу зображення Samsung Galaxy S21 Plus демонструють додатковий четвертий датчик зображення в основній камері, який розташований трохи дивно.

Samsung Galaxy S21 Plus показали в прозорому чохлі

Слідом за зображеннями майбутнього смартфона Samsung Galaxy S21 в чохлі, в Мережі з’явилися зображення Samsung Galaxy S21 Plus, який знаходиться в прозорому силіконовому чохлі. Інсайдер, який опублікував зображення, має хороший послужний список. Опубліковані ним матеріали в більшості випадків підтверджуються.

Виробники чохлів отримують інформацію про фінальному дизайні новинок до анонса, щоб встигнути підготувати достатню кількість аксесуарів до моменту появи смартфонів у продажу.

Цього разу зображення Samsung Galaxy S21 Plus демонструють додатковий четвертий датчик зображення в основній камері, який розташований трохи дивно. У стандартному Samsung Galaxy S21 очікується камера з трьома датчиками зображення. При цьому світлодіодний спалах винесений з блоку камери, для неї передбачено окремий отвір в чохлі.

Samsung Galaxy S21 Plus показали в прозорому чохлі

На правій частині корпусу Samsung Galaxy S21 Plus повинні розташовуватися кнопки включення і регулювання гучності смартфона, знизу знаходяться решітка динаміка і роз'єм USB-C. Фронтальна камера смартфона повинна бути врізана в центральну верхню частину екрана.
Сьогодні вранці ми публікували якісні зображення Samsung Galaxy S21 Ultra в п'яти кольорах. Анонс лінійки, імовірно, відбудеться вже в січні.

Читайте також: Розкриті Ключові Характеристики Samsung Galaxy S21 Ultra.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оголошено найменший датчик зображення із дозволом 100 000 пікселів

Австрійською компанією AMS було оголошено один із найлегших, поряд із цим найменший датчик зображення із дозволом 100 000 пікселів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -