Samsung готується до запуску нового чіпсету Exynos

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Цього місяця надійшла інформація, що Samsung готується до запуску нового чіпсету Exynos у співпраці з AMD. Зокрема, вони працюють разом над чіпсетом Exynos із графікою RDNA від Team Red. Офіційного оголошення ще не було. Але згідно з оприлюдненим повідомленням на офіційній сторінці компанії в Інстаграм, вихід чіпсету Exynos 2200 очікується вже 19 листопада цього року.

Зокрема, у повідомленні йдеться, що ігрова графіка продовжує розвиватися і компанія покаже нам, як вона матиме вигляд у майбутньому. Також у повідомленні йдеться про те, що все змінюється, зазначено дату 19 листопада 2021 року та хештег #EverythingChanges. Однозначно ми можемо розраховувати на покращену продуктивність у нових іграх з використанням даного чіпсету та архітектури AMD RDNA для графіки. Інші деталі доведеться ще зачекати.

Також нещодавно стало відомо, що Samsung зробила неприємний сюрприз власникам нових смартфонів Galaxy.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

На ринку відбулося зростання попиту на портативні комп’ютери з підтримкою 4G та 5G

Дослідження, проведене компанією Strategy Analytics, говорить про те, що в минулому році на ринку відбулося зростання попиту на портативні...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -