Реклама

Samsung готує до релізу новий смартфон із серії Galaxy F

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Samsung готує до релізу новий смартфон із серії Galaxy F. Нещодавно таки пристрій, із номером моделі “SM-F415F”, з’явився на Geekbench. Ймовірно, що він буде називатися Galaxy F41.

Раніше ходили чутки, що цей смартфон буде доступною версією смартфона Galaxy Fold. Згідно нової інформації, смартфони серії Galaxy F будуть орієнтованими на камери.

Samsung готує до релізу новий смартфон із серії Galaxy F

У Geekbench стало відомо, що новий Galaxy F41 оснащений 4G-пристроями Samsung середнього класу чіпсетів “Exynos 9611”. Exynos 9611 – це восьмиядерний чіпсет, заснований на 10-нм процесі FinFET. Він складається з чотирьох ядер Cortex-A73 з тактовою частотою 2,3 ГГц і чотирьох ядер Cortex-A53 з тактовою частотою @ 1,7 ГГц. Geekbench також показав, що телефон отримає 6 ГБ оперативної пам’яті, тоді як ОС буде Android 10.

Сторінка підтримки Galaxy F41 вже опублікована на веб-сайті Samsung. Очікується, що це буде нова серія середнього класу, як поточна серія A і M від Samsung. Прошивка цієї моделі вже розробляється. Телефон стане чудовим конкурентом Redmi Note 9. Нова серія Galaxy F орієнтована на ринок Азії.

В даний час офіційного повідомлення щодо телефону немає. Але очікується, що він може бути запущений наприкінці вересня або на початку жовтня.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

ОС Chrome запозичить у Windows корисну функцію

Сьогодні надійшла інформація, що ОС Chrome запозичить у Windows корисну функцію, яка називається....відновлення видалених файлів. Додатково зявиться папка "Кошик"....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -