Реклама

Samsung готується представити найбюджетніший смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Samsung готується представити найбюджетніший смартфон із лінійки Galaxy A. Раніше Samsung зробили ставку на бюджетні і воно дало непоганий результат.

Samsung готується представити найбюджетніший смартфон

Декілька років тому Samsung кардинально переглянула підхід до бюджетних і среднебюджетной смартфоном, і це дало плоди. Зараз різні моделі Galaxy A стабільно стають одними з найбільш продаваних у світі.

Samsung готується представити найбюджетніший смартфон

І в 2021 році Samsung явно продовжить наступати, зокрема, запропонувавши більш доступні смартфони з 5G. Є припущення, що найдешевшим подібним апаратом компанії буде Galaxy A32. І сьогодні про нього з’явилися перші подробиці.

Зображеннями поділився якийсь із виробників чохлів, і ми можемо бачити потрійну камеру, а також бічний сканер відбитків пальців. Останній натякає на дисплей IPS, хоча це необов'язково. А ще у смартфона збережеться роз'єм для навушників, хоча з кожним роком це все менш актуальний елемент.

Samsung готується представити найбюджетніший смартфон

Що стосується характеристик, на жаль, їх поки немає. Але можна припустити, що апарат отримає 48-мегапіксельну камеру, мінімум 4 ГБ ОЗУ, великий акумулятор і якусь бюджетну платформу Qualcomm з підтримкою 5G.

Читайте також: Розкрито характеристики смартфона Samsung Galaxy Z Flip 3.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Бюджетний IPS телевізор KIVI 40FB50BR

Бюджетний телевізор KIVI 40FB50BR - це телевізор з великим екраном та, як не дивно, хорошою якістю зображення.
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -