Реклама

Samsung готує значне підвищення цін на свої майбутні пристрої

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми все ще переживаємо дефіцит у глобальному ланцюжку поставок, коли справа доходить до електронних пристроїв. Все, від автомобілів до ноутбуків і смартфонів, запізнюється, впроваджується в меншій кількості або відсутні функції, які ви очікували.

Цікаво: Samsung: як активувати функцію «Знайти мій телефон» офлайн.

На жаль, ця проблема не зникає. Тепер, у відповідь на глобальний дефіцит чіпів, схоже, Samsung готова зробити деякі великі зміни. Згідно зі звітом  Bloomberg , Samsung може готувати підвищення цін до 20% на компоненти, які вона створює.

Хоча Samsung є найбільшим у світі виробником смартфонів, він не тримає всі свої виробничі можливості при собі. Багато компаній, включаючи Apple, покладаються на Samsung для виготовлення компонентів, які в кінцевому підсумку потрапляють у різні продукти. Схоже, Samsung готова почати стягувати більше грошей, щоб допомогти покрити зрослі витрати, пов’язані з дефіцитом мікросхем.

Згодом ці підвищення почнуть стікати до вас, споживача. Якщо компаніям доведеться платити Samsung більше за створення своїх продуктів, ці продукти неминуче стануть дорожчими.

Дефіцит чіпів може сильніше вплинути на зіркові продукти

Протягом минулого року Samsung залишила ціни на компоненти відносно стабільними. Однак тиск з усіх боків — війна в Україні, блокування Китаю, дефіцит ланцюга поставок тощо — змушує компанію реагувати. Інші компанії, такі як Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC) і United Microelectronics Corp., також підвищують ціни. Це було лише питанням часу, коли Samsung, один із найбільших гравців, зробить те саме.

Цікаво: Samsung збільшили кількість оновлень Android для своїх смартфонів.

Це матиме два серйозні наслідки для вас, споживача. По-перше, компанії, які можуть дозволити собі платити навіть найвищі ціни, зроблять це, якщо це гарантує, що вони зможуть отримати свої топові продукти вчасно. Компанія з глибокими кишенями — наприклад, Apple — воліла б заплатити значно збільшені ціни на компоненти, якщо це означає, що наступний iPhone вийде тоді, коли споживачі очікують його виходу. Це означатиме, що ці великі компанії, ймовірно, значно підвищать ціни на свою продукцію високого рівня в короткостроковій перспективі.

Другий ефект полягає в тому, що в цілому ціни на електроніку також почнуть зростати. Не варто очікувати зростання на 20% за одну ніч, але збільшення неминуче, оскільки компаніям потрібно отримувати більше прибутку, щоб покрити ці більші витрати.

Ймовірно, пройдуть місяці, перш ніж споживачі відчують це підвищення. Однак, оскільки глобальний дефіцит мікросхем не зникне найближчим часом, хто знає, що ще нас чекає.

Цікаво: Відомо, як провести діагностику iPhone або Android власноруч.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Poco представили смартфон з нестандартним дизайном

Сьогодні Poco представили смартфон з нестандартним дизайном - Poco M3. Що і очікувалось, це дуже доступна модель із нестандартним дизайном...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -