Samsung підготували нову спеціальну версію смартфона Z Fold 2

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.


Samsung підготували нову спеціальну версію смартфона Z Fold 2. Вона буде продаватися тільки в Китаї.

Перевірений інсайдер, відомий в Twitter під ніком Ice Universe, опублікував зображення нової версії смартфона Galaxy Z Fold 2, випущеної спеціально для Китаю. Повна назва новинки – Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition, і мова тут йде не просто про смартфон, а про цілий комплекті.

https://twitter.com/UniverseIce/status/1322495553473708034

З електронних пристроїв в чорній коробці з Galaxy Z Fold 2 знаходяться також розумні годинник Galaxy Watch 3. А ось бездротових навушників, як у випадку Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition, немає. Зате є яскравий захисний шкіряний чохол і атрибути фаната автомобілів Aston Martin – сорочка-поло темно-синього кольору і чорно-біла бейсболка з відповідними логотипами.

З огляду на, наскільки популярним виявився Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition, можна думати, що всі версії Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition швидко знайдуть своїх власників. Логотип на коробці вказує на те, що в Китаї новинка буде продаватися тільки через онлайнову майданчик TMall. Вартість комплекту не називається, але напевно Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Limited Edition виявиться близьким за ціною до Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition.

Читайте також: Що Потрібно Знати Про Створення Веб-Сайту?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Burger King заінтригували шанувальників консолі Sony PlayStation 5

Компанія Sony дозволила японським блогерам і журналістам опублікувати перші огляди нової ігрової приставки PlayStation 5. Однак тоді сам інтерфейс...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -