Реклама

Samsung планують зробити голографічні дисплеї серійним продуктом

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung планують зробити голографічні дисплеї серійним продуктом. В найближчому майбутньому. Голограми – незмінний супутник численний фантастичних творів вже багато десятків років. Але в реальності з голограмами все дуже складно.

Як повідомляється, компанія Samsung в особі Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT) останні 8 років працювала над технологією голографічних дисплеїв, і в найближчому майбутньому зможе випустити такий продукт.

І це не просто обіцянка. Відповідна стаття, що описує тонкопанельні голографічні відео стіни, була опублікована SAIT в журналі Nature Communications. Саме там старший дослідник організації заявив, що впевнений в тому, що найближчим часом Samsung зможе зробити голографічний дисплей продуктом.

У статті також сказано, що вчені Samsung вирішили проблему малих кутів огляду за допомогою спеціального оптичного елемента, який назвали coherent-backlight unit (C-BLU). Для порівняння, для 10-дюймового екрану 4K більший кут огляду приблизно в 30 разів.

Читайте також:Samsung обійшли Apple на ринку смартфонів.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OnePlus 8T Pro отримає швидку зарядку

Смартфон OnePlus 8T Pro очікується не раніше ніж осінню 2020 року і тому продовжує з'являтися нова інформація стосовно нового...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -