Реклама

Samsung показали принцип роботи шарнірного механізму смартфона Z Fold 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, на початку місяця був представлений складний смартфон з гнучким екраном Samsung Galaxy Z Fold 2. Одним з найбільш цікавих елементів конструкції цього пристрою є прихований шарнір з двомуфтовим механізмом CAM, який дозволяє плавно складати апарат і фіксувати його в декількох положеннях. При цьому, механізм не порушує лаконічний дизайн смартфона. Сьогодні Samsung показали принцип роботи шарнірного механізму смартфона Z Fold 2. Відео було опубліковане на каналі Samsung на YouTube.

Шарнір є розвитком конструкції, створеної для моделі Galaxy Z Flip. Оскільки корпус Z Fold2 більший, розробники отримали велику свободу і спроектували оптимальну конфігурацію, прийшовши до неї через десятки прототипів. Остаточний варіант складається більш ніж з 60 деталей.

Принципово механізм складається з двох частин з виступами і плоскою поверхнею між ними. Коли апарат складається і розкладається, стикаються похилі поверхні виступів, а коли він розкладений - плоскі поверхні. Інакше кажучи, смартфон утримується в потрібному положенні не тільки магнітами, а й структурою шарніра.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Toshiba перестає виробляти ноутбуки

Японська компанія Toshiba займалась комп’ютерами близько 35 років. Сьогодні ж, надійшла інформація, що компанія Toshiba офіційно перестає виробляти ноутбуки....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -