Як відомо, на початку місяця був представлений складний смартфон з гнучким екраном Samsung Galaxy Z Fold 2. Одним з найбільш цікавих елементів конструкції цього пристрою є прихований шарнір з двомуфтовим механізмом CAM, який дозволяє плавно складати апарат і фіксувати його в декількох положеннях. При цьому, механізм не порушує лаконічний дизайн смартфона. Сьогодні Samsung показали принцип роботи шарнірного механізму смартфона Z Fold 2. Відео було опубліковане на каналі Samsung на YouTube.

Шарнір є розвитком конструкції, створеної для моделі Galaxy Z Flip. Оскільки корпус Z Fold2 більший, розробники отримали велику свободу і спроектували оптимальну конфігурацію, прийшовши до неї через десятки прототипів. Остаточний варіант складається більш ніж з 60 деталей.

Принципово механізм складається з двох частин з виступами і плоскою поверхнею між ними. Коли апарат складається і розкладається, стикаються похилі поверхні виступів, а коли він розкладений – плоскі поверхні. Інакше кажучи, смартфон утримується в потрібному положенні не тільки магнітами, а й структурою шарніра.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь