Samsung показали принцип роботи шарнірного механізму смартфона Z Fold 2

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, на початку місяця був представлений складний смартфон з гнучким екраном Samsung Galaxy Z Fold 2. Одним з найбільш цікавих елементів конструкції цього пристрою є прихований шарнір з двомуфтовим механізмом CAM, який дозволяє плавно складати апарат і фіксувати його в декількох положеннях. При цьому, механізм не порушує лаконічний дизайн смартфона. Сьогодні Samsung показали принцип роботи шарнірного механізму смартфона Z Fold 2. Відео було опубліковане на каналі Samsung на YouTube.

Шарнір є розвитком конструкції, створеної для моделі Galaxy Z Flip. Оскільки корпус Z Fold2 більший, розробники отримали велику свободу і спроектували оптимальну конфігурацію, прийшовши до неї через десятки прототипів. Остаточний варіант складається більш ніж з 60 деталей.

Принципово механізм складається з двох частин з виступами і плоскою поверхнею між ними. Коли апарат складається і розкладається, стикаються похилі поверхні виступів, а коли він розкладений – плоскі поверхні. Інакше кажучи, смартфон утримується в потрібному положенні не тільки магнітами, а й структурою шарніра.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы 5 главных причин для удаления мессенджера WhatsApp

Стаття доступна українською...Мессенджер WhatsApp пользуется бешеной популярностью не только в Украине, но и за ее пределами, однако в нем...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -