Samsung позбудеться своєї популярної лінійки смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом декількох останніх місяців в мережі ходили суперечливі чутки про припинення випуску смартфонів серії Samsung Galaxy Note. Нещодавно авторитетний інсайдер під ніком Ice Universe, відомий високою точністю прогнозів, опублікував у своєму Twitter-блозі безапеляційний пост, що Samsung позбудеться своєї популярної лінійки смартфонів.

Samsung позбудеться своєї популярної лінійки смартфонів

Мережевий інформатор заявив, що чекати нових моделей Galaxy Note в цьому році вже не варто, супроводивши пост відповідною картинкою. Непрямим підтвердженням цього став запуск флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra з підтримкою фірмового стилуса S Pen.

З чуток, зі скасуванням серії Note компанія зосередиться на удосконаленні складних смартфонів. Так, в цьому році очікується реліз не двох, а вже трьох згинаються апаратів: Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold3 і більш доступного Z Fold FE. Крім того, в плани бренду, за даними джерел мережі, входить і реліз Galaxy S21 FE.

Samsung поки ніяк не прокоментувала заяву інсайдера.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцам назвали основные различия между SMS – сообщениями и мессенджерами

Стаття доступна українською...За последние десять лет популярность как текстовых сообщений, так и обмена мгновенными сообщениями возросла. Как результат, сейчас...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -