Реклама

Samsung розробляє “витривалий” смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung розробляє “витривалий” смартфон. Galaxy M62 – новий монстр автономності Samsung. Акумулятор ємністю 7000 мА · год і 256 ГБ флеш-пам’яті. Смартфон вийде в наступному році.

Ресурс, що спеціалізується на новинах про смартфони Samsung, розкрив ексклюзивні подробиці про нового монстра автономності компанії. Смартфон проходить під каталожними номером SM-M625F, а на прилавки вийде, швидше за все, під назвою Galaxy M62.

У 2019 флагманом смартфонів Samsung лінійки M була модель M40. У поточному році топовою моделлю є M51, ну M62, керуючись цією логікою, очолить лінійку в 2021 році. Він точно отримає 256 ГБ флеш-пам'яті, але ймовірно, будуть конфігурації пам'яті простіші. Також апарат, швидше за все, успадкує у Galaxy M51 акумулятор ємністю 7000 мА · год. На жаль, поки це все, що можна сказати про Galaxy M62.

Читайте також :Samsung представили свій найдорожчий смартфон.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван самый простой метод борьбы с нежелательными звонками

Стаття доступна українською...Продолжаем тему нежелательных звонков и способов борьбы с ними. Этот способ может вам показаться очень банальным, но...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -