Реклама

Samsung представить найдорожчу версію смартфона Galaxy Z Fold 2

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що Samsung представить найдорожчу версію смартфона Galaxy Z Fold 2 вже в найближчий час. Офіційна презентація звичайної версії відбудеться на наступний тиждень, але нам вже відомі всі його технічні характеристики і зовнішній вигляд.

Версія смартфона Galaxy Z Fold 2 5G Thom Browne Edition виглядає так же строго і вишукано, як і версія Galaxy Z Flip Thom Browne Edition.

На офіційних рендерах зображений смартфон для серйозних бізнес-людей. Але реальність така, що цей смартфон зможуть придбати всі бажаючі, в кого будуть зайві 3000 доларів).

Смартфон буде дійсно не дешевим і не лише через те, що він Thom Browne Edition, а ще й через те, що буде в максимальній комплектації. Також в цю суму входить і фірмовий чохол Leather Folio & Cover, навушники Buds Live (також з чохлом) та смарт-годинник Galaxy Watch 3.
Дійсно цікава пропозиція, і своїх шанувальників вона точно знайде.

Рекомендуємо: Компанія Samsung Відмовляється Від Своїх Смартфонів Galaxy Note.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Бездротові навушники Apple AirPods

Сьогодні ми оглянемо бездротові навушники Apple AirPods, оновлену версію в 2019 році . Слід зазначити, що це...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -