Реклама

Samsung придумала незвичайне рішення для фронтальної камери

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На сьогоднішній день є лише один серійний смартфон з підекранной фронтальною камерою – ZTE Axon 20 5G – і її подібна реалізація на даному етапі залишає бажати кращого. Сьогодні ж ми дізналися, що компанія Samsung придумала незвичайне рішення для фронтальної камери.

Samsung має в своєму розпорядженні патент, який дозволяє замінити поточну реалізацію фронтальної камери на нову. В даному випадку для розуміння ідеї Samsung простіше подивитися на зображення і анімації.

Samsung придумала незвичайне рішення для фронтальної камери

Отже, дисплей смартфона в районі фронтальної камери має прозору область. Коли камера активна, вона просто відмінно працює, а ось коли вона неактивна, на місце за прозорою областю за допомогою спеціального механізму стає додатковий крихітний дисплей, який можна повноцінно використовувати.

На цей екран можна окремо виводити різну корисну інформацію, заодно разнообразив оболонку смартфона. А ще в патенті зазначено, що другим екраном можна управляти за допомогою стилуса.

Samsung придумала незвичайне рішення для фронтальної камери

В результаті у Samsung виходила дуже незвична ідея, але вона вимагає впровадження всередину смартфона додаткового механізму, та ще й в не зручному і звичному місці. Втілиться коли-небудь цей патент в серійному продукті, поки невідомо.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы причины отключения смартфона во время разговора

Стаття доступна українською...Достаточно частыми бывают случаи, когда во время телефонного разговора выключается смартфон и это учитывая то, что заряда...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -