Реклама

Samsung розказали про нове покоління 5G-обладнання

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung входить в число найбільш великих постачальників 5G-обладнання. Незабаром компанія планує зміцнити свої позиції на світовому ринку завдяки впровадженню нової технології Massive MIMO. Сьогодні Samsung розказали про нове покоління 5G-обладнання, а саме про технологію Massive MIMO.

Samsung розказали про нове покоління 5G-обладнання

Починаючи з 2019 року Samsung займається розгортанням комерційних мереж 5G в різних регіонах, включаючи Корею, США і Японію. Компанія і далі планує розширювати глобальну присутність, розробляючи нові технології, які стануть основою високошвидкісного мобільного інтернету. Одним з перспективних рішень, що значно підвищує ефективність мереж 5G, стане технологія Massive MIMO.

Згідно зі звітом вендора, технологія дозволяє забезпечувати стабільне з'єднання і збільшити пропускну здатність мобільних мереж п'ятого покоління. Її ключовою особливістю стала можливість управляти безліччю антен, концентруючи випромінюються радіосигнали в формі вузьких променів, сфокусованих на окремих користувачів. Така методика заодно дозволить зменшити вплив перешкод на якість сигналу для кожного з пасажирів недалеко один від одного пристроїв.

Massive MIMO, за запевненням компанії, зможе підтримувати всі частоти, які використовуються при будівництві 5G-мереж в різних країнах. Уже зараз створене на основі нової технології радіоустаткування відрізняється компактними розмірами, які прискорюють монтаж і розгортання мережі в міських умовах.

Одночасно з публікацією виробник представив і дорожню карту з розгортання готових рішень на базі Massive MIMO. Документ містить як плани по розвитку стандарту, так і опис обладнання, за допомогою якого буде розгортатися технологія.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явився перший огляд смартфона Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Тільки нещодавно Xiaomi представили серію своїх смартфонів Mi 10T, як вже з'явився перший огляд смартфона Xiaomi Mi 10T Pro...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -