Реклама

Samsung розробляє новий стилус S Pen для Galaxy Fold3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung розробляє новий стилус S Pen для Galaxy Fold3. Ходили чутки, що гнучкий смартфон Galaxy Fold2 буде підтримувати стилус S Pen, однак цього не сталося. Тепер же Elec з посиланням на UBI Research повідомляє, що Samsung додасть підтримку стилуса в Galaxy Fold3, але для цього доведеться змінити технологію, яка раніше використовувалася в стилусі.

У лінійці Galaxy Notes використовується електромагнітний резонанс і пасивний стилус, який відрізняється хорошою точністю і малою затримкою при доступній ціні. Однак, як повідомляється, Samsung зіткнулася з труднощами при використанні існуючого стилуса S Pen в зв’язці з ультратонким склом (UTG). Саме тому Galaxy Fold2 не отримав підтримку стилуса.

Samsung розробляє новий стилус S Pen для Galaxy Fold3

Тепер Samsung працює над новим S Pen з активним електростатичним рішенням. Ця технологія дозволяє усунути такі проблеми, як зміщення і тремтіння курсору. Технологія пропонує точність, близьку до ідеальної, і підтримує розпізнавання нахилу. S Pen теж підтримує розпізнавання нахилу, але через принципи роботи технології, ця функція не завжди працює ідеально.

Аналітики повідомляють, що Samsung подвоїть товщину скла UTG з 30 до 60 мкм, щоб воно могло витримувати тиск кінчика стилуса. Побоювання з приводу довговічності також є однією з причин відмови від підтримки S Pen в Fold2.

Читайте також: Samsung Випустить Нові Телефони Galaxy Note В Наступному Році.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Xiaomi Mi 11 Pro перевершить Apple iPhone 12

Смартфон Xiaomi Mi 11 Pro перевершить Apple iPhone 12. Як мінімум, це стосується яскравості дисплея. Відомий інсайдер під ніком...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -