Реклама

Samsung розробляє OLED дисплей з дозволом до 10 000 пікселів на дюйм

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що Samsung розробляє OLED дисплей з дозволом до 10 000 пікселів на дюйм. Фахівці, що працюють в дослідницькому інституті Samsung (SAIT), спільно з їх колегами зі Стенфордського університету розробили нову структуру OLED, яка, за їхніми словами, дозволить істотно поліпшити характеристики дисплеїв на органічних світлодіодах.

У так званій «метафотонній» структурі, панель OLED виготовляється на базовому відбиваючому шарі з металу з нанорозмірних рельєфом. Ця поверхня дозволятиме отримувати кольори за рахунок резонансу, використовуючи здатність світла до відбиття. Нова структура дозволяє отримати дозвіл до 10 000 пікселів на дюйм, високу яскравість і економічний виробничий процес.

Samsung розробляє OLED дисплей з дозволом до 10 000 пікселів на дюйм

Зараз проводяться дисплеї OLED двох типів. В одному екран складається з субпікселів червоного, зеленого і синього кольорів, сформованих напиленням кожного шару матеріалів через дрібну металеву сітку. Так виготовляються дисплеї невеликого розміру, які використовуються в смартфонах.

У більших пристроях, таких як телевізори, використовуються білі OLED-дисплеї. Піксель містить стек емітерів усіх кольорів, а поверх нього сформований фільтр, який визначає кольори субпікселів, які простіше виготовити. Оскільки фільтри зменшують загальний світловий потік, білі OLED-дисплеї більш енергоємні і схильні до вигоряння. У новій структурі застосована абсолютно інша колірна архітектура, однією з основних переваг якої є однакова висота всіх субпікселів, що спрощує нанесення шарів матеріалів. Зараз вчені Samsung працюють над втіленням ідеї в повноразмірному дисплеї OLED.

Рекомендуємо: Відбувся Анонс Нової Складної OLED-Панелі Від Samsung.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому Telegram обирають люди усіх поколінь

Останнім часом месенджер Telegram набирає стрімко популярності. Напевно кожен помітив, як кожного дня хтось новий із друзів та знайомих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -