Сьогодні ми дізналися, що Samsung розробляє OLED дисплей з дозволом до 10 000 пікселів на дюйм. Фахівці, що працюють в дослідницькому інституті Samsung (SAIT), спільно з їх колегами зі Стенфордського університету розробили нову структуру OLED, яка, за їхніми словами, дозволить істотно поліпшити характеристики дисплеїв на органічних світлодіодах.

У так званій «метафотонній» структурі, панель OLED виготовляється на базовому відбиваючому шарі з металу з нанорозмірних рельєфом. Ця поверхня дозволятиме отримувати кольори за рахунок резонансу, використовуючи здатність світла до відбиття. Нова структура дозволяє отримати дозвіл до 10 000 пікселів на дюйм, високу яскравість і економічний виробничий процес.

Samsung розробляє OLED дисплей з дозволом до 10 000 пікселів на дюйм

Зараз проводяться дисплеї OLED двох типів. В одному екран складається з субпікселів червоного, зеленого і синього кольорів, сформованих напиленням кожного шару матеріалів через дрібну металеву сітку. Так виготовляються дисплеї невеликого розміру, які використовуються в смартфонах.

У більших пристроях, таких як телевізори, використовуються білі OLED-дисплеї. Піксель містить стек емітерів усіх кольорів, а поверх нього сформований фільтр, який визначає кольори субпікселів, які простіше виготовити. Оскільки фільтри зменшують загальний світловий потік, білі OLED-дисплеї більш енергоємні і схильні до вигоряння. У новій структурі застосована абсолютно інша колірна архітектура, однією з основних переваг якої є однакова висота всіх субпікселів, що спрощує нанесення шарів матеріалів. Зараз вчені Samsung працюють над втіленням ідеї в повноразмірному дисплеї OLED.

Рекомендуємо: Відбувся Анонс Нової Складної OLED-Панелі Від Samsung.

Джерело

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь