Реклама

Samsung розробляє власний датчик 3D ToF

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Samsung розробляє власний датчик 3D ToF. Відповідною інформацією поділився портал LetsGoDigital, де було опубліковано патенти, які компанія Samsung подала в EUIPO (Управління інтелектуальної власності Європейського Союзу).

Samsung розробляє власник датчик 3D ToF

В описі до патенту йде мова про камеру ISOCELL Vizion, яка ідеально відповідає опису датчика 3D ToF.
В описі до патенту є ймовірні характеристики цього датчика. Також там йде мова про те, що цей датчик отримає розпізнавання обличчя. Це буде актуальним і потрібним, якщо Samsung буде встановлювати цей датчик біля фронтальної камери.

На даний момент невідомо, чи датчик ISOCELL Vizion від Samsung потрапить до лінійки Galaxy S21, але це явний знак того, що компанія розглядає можливість розширення свого асортименту продуктів.

Також існує ймовірність, що смартфон Galaxy Note20 не отримав датчик 3D ToF по тій причині, що компанія Sony вже була зайнята замовленнями Apple на цей датчик. Ймовірно, що по цій причині, Samsung вирішив розробити свій датчик і не залежати від інших компаній.

Джерело: LetsGoDigital

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Не всі українці зможуть отримувати відправлення на Новій Пошті

Сьогодні стало відомо, що не всі українці зможуть отримувати відправлення на Новій Пошті. В одному з відділень Нової Пошти...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -