Реклама

Samsung висміює Apple за комплектацію iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що Samsung висміює Apple за комплектацію iPhone 12, відзначаючи, що смартфони Samsung Galaxy продовжують поставлятися з блоком живлення.

Samsung висміює Apple за комплектацію iPhone 12

Нагадаємо, Apple прийняла рішення більше не комплектувати iPhone 12, iPhone 11, iPhone SE і iPhone XR навушниками і блоками живлення. Нібито ці зміни дозволять скоротити викиди вуглекислого газу і зробити упаковку менше. Крім того, Apple заявила, що в усьому світі вже більше 2 млрд офіційних зарядних пристроїв для iPhone.

Цікаво що Samsung висміяла Apple за те, що в 2016 році вона видалила роз’єм для навушників з смартфона iPhone 7, а в 2018 році випустила смартфон Galaxy A8, який був також позбавлений роз’єму 3,5 мм.

У випадку з iPhone 12 компанія Samsung також пожартувала, що Apple запізнилася з впровадженням 5G: «Хтось тільки збирається познайомитися з високими швидкостями, але ми дружимо вже давно».
Сьогодні стартують попередні замовлення на iPhone 12.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 випадків, в яких необхідно негайно блокувати банківську карту

Останні декілька років користування банківськими картками стало настільки повсякденною справою, як розплачуватися готівкою. Якщо правил стосовно користування готівкою не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -