Реклама

Samsung зменшить комплектацію майбутніх смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що смартфони Apple позбудуться навушників та зарядних пристроїв в комплектації. Сьогодні ж надійшла інформація, що Samsung зменшить комплектацію майбутніх смартфонів так же як і Apple. Як повідомляється, в Samsung роздумовують над тим, щоб забрати зарядні пристрої з коробок деяких майбутніх смартфонів.

Таке рішення викликано тим, що зараз майже всі роз’єми для заряджання смартфонів одинакові, або ж на новому стандарті USB Type-C. А враховуючи тенденцію, в найближчий час всі смартфони перейдуть на Type-C і тоді взагалі нема потреби у додаткових шнурках.
В Samsung також повідомили, що якщо рішення буде прийнято, то зарядки зникнуть тільки з флагманів. Бюджетні ж смартфони, будуть отримувати зарядні пристрої до останнього.
Будемо очікувати на результат.

Рекомендуємо: Samsung Представить Найдешевший 5G Смартфон.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы два самые ожидаемые смартфоны в апреле 2021 года

Стаття доступна українською...Планируете в ближайшее время обновить свой смартфон? В таком случае рекомендуем вам ознакомиться с самыми ожидаемыми новинками...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -