Реклама

Sapphire готує до випуску відеокарту Radeon RX 6800 XT Pulse

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Sapphire готує до випуску відеокарту Radeon RX 6800 XT Pulse. Очікується, що продажі карт, відмінних від референсного зразка, почнуться в кінці місяця.

Слідом за зображенням відеокарти Radeon RX 6800 XT Nitro + компанія Sapphire опублікувала зображення ще однієї моделі власної розробки на тому ж графічному процесорі. Це модель Radeon RX 6800 XT Pulse. Як і в випадку Radeon RX 6800 XT Nitro +, конструкція системи охолодження Radeon RX 6800 XT Pulse буде включати три вентилятора, але всі вони будуть одного розміру. По зображенню також можна сказати, що товщина відеокарти буде більше 2 слотів.

Таким чином, Sapphire готує до випуску, як мінімум, дві моделі на базі AMD Radeon RX 6800 XT, що відрізняються від референсного зразка. Як відомо, основою AMD Radeon RX 6800XT служить GPU Navi 21 XT на архітектурі RDNA2 з 4608 потокових процесорів. Карта оснащена 16 ГБ пам'яті GDDR6, що працює зі швидкістю 16 Гбіт / с і пов'язаної з процесором 256-розрядної шиною.

Рекомендована виробником роздрібна ціна AMD Radeon RX 6800XT становить 649 доларів США. Продажі карт референсного зразка повинні початися 18 листопада. Очікується, що карти, подібні Sapphire Radeon RX 6800 XT Nitro + і Radeon RX 6800 XT Pulse, з'являться в продажі ближче до кінця місяця і будуть трохи дорожче.

Читайте також: Відеокарти AMD Radeon RX 5000 зняті з виробництва.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 3 причины, по которым смартфон может разряжаться быстро

Стаття доступна українською...Обычно, после покупки нового смартфона, мы не заботимся о его автономности работы, поскольку практически все современные смартфоны...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -