- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Бізнес новини Шахраї від імені ПриватБанку виманюють кошти в пенсіонерів

Шахраї від імені ПриватБанку виманюють кошти в пенсіонерів

0
273
Шахраї від імені ПриватБанку виманюють кошти в пенсіонерів

Як вже неодноразово повідомлялося, ПриватБанк неймовірно популярний серед українців, а значить і популярний серед шахраїв, які намагаються заволодіти коштами його клієнтів. Для своїх шахрайський дій вони, зазвичай, використовують перевірені схеми і найпопулярнішою серед них є представлятися співробітником ПриватБанку, а ще краще співробітником служби безпеки ПриватБанку. Так ось, нещодавно почали з’являтися негативні відгуки клієнтів, що шахраї від імені Приватбанку виманюють кошти в пенсіонерів. Відповідний негативний відгук залишив клієнт банку на сайті МінФін, де було детально описано шахрайську схему та втрати, які зазналися.

Для початку, клієнт скаржиться на те, що останнім часом ПриватБанк став неймовірно популярним серед шахраїв і вони часто представляються їхніми співробітниками. В даному випадку, ми вище пояснили таку “популярність” банку серед шахраїв. Зі слів клієнта, шахрайську схему відпрацювали на його батькові наступним чином.

Цього місяця, 17 травня близько 15:30, до його батька зателефонував шахрай і представився співробітником банку, якщо конкретніше, то працівником служби безпеки банку та повідомив жертву про те, що їй необхідно в негайному порядку пройти авторизацію. За словами власника відгуку, його батько (жертва) погодився пройти авторизацію, але у найближчому відділенні ПриватБанку. Традиційно, шахрай запевнив свою жертву в тому, що авторизацію можна пройти навіть по телефону і розповів, як це правильно зробити, оскільки підтвердження особистості необхідне прямо зараз.

З слів сина жертви, не без допомоги деяких маніпуляцій, кредитний ліміт жертви було збільшено з 500 грн до 10 000 грн і успішно переведено на інший рахунок. Після успішного завершення операції та умовного “підтвердження особистості”, шахраї зникли.

В даному випадку клієнт скаржиться на безпеку банку, оскільки вони дозволили пенсіонеру отримати кредит на 10 000 грн без зайвих запитань. Також він повідомив, що не планує повертати кредитні гроші і ніяким чином не буде “годувати шахраїв”.

Це досить складна ситуація, оскільки, формально, клієнт сам підвищив свій кредитний ліміт і сам перевів всю суму на інший рахунок. На даний момент невідомо, як вирішиться ця ситуація, але існує велика ймовірність, що жертві прийдеться самостійно повертати кредит. В найкращому випадку, служба безпеки ПриватБанку заблокує проведення переказу і поверне його власникові рахунку. Ситуація досить цікава, але трапитися вона може з будь-ким, оскільки шахрайство зараз дуже активне в Україні.

Нижче можете переглянути оригінальний відгук клієнта.

Шахраї від імені ПриватБанку виманюють кошти в пенсіонерів
ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS