Реклама

Шанувальники Apple захочуть придбати смартфон iPhone 13

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фанати Apple давно чекають, коли компанія додасть в смартфони iPhone перископний зум-об’єктив. Опублікований сьогодні патент на «модуль періскопіческой камери» підтверджує, що компанія працює в даному напрямку, тому шанувальники Apple захочуть придбати смартфон iPhone 13.

Як повідомляє PatentlyApple, 29 січня 2021 Управління по патентах і товарних знаків США опублікувало нову заявку на патент. У документах йдеться про те, що винахід гіганта з Купертіно стосується технології камери з діапазоном фокусних відстаней від 85 до 165 мм. Цей модуль можна буде використовувати в камері невеликого форм-фактора. Запатентована камера має два складаються світлових елемента і систему лінз, розташовану між цими двома елементами.

З опису конструкції слід, що система камери може запропонувати чудові можливості оптичного масштабування в поєднанні з додатковими функціями цифрового масштабування. Очевидно, що така камера повинна з'явитися в нових смартфонах iPhone, але поки невідомо, в якому саме році.
Примітно також, що патент на увазі використання таких камер в ноутбуках, комп'ютерах, планшетах та інших пристроях.
Раніше ми опублікували якісні фоторендери iPhone 12S Pro зі зменшеною чубчиком.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 причин зниження швидкості мобільного інтернету та варіанти їх виправлення

Користуючись смартфонами ми потребуємо наявності на ньому мобільного інтернету. Проте проблеми з мобільним інтернетом ніхто не відміняв і кожен...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -