Реклама

Шахраї придумали новий спосіб отримання конфіденційної інформації від геймерів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що шахраї придумали новий спосіб отримання конфіденційної інформації від геймерів. Якщо конкретніше, то під роздачу попали шанувальники гри Far Cry, а саме ті, хто очікує шосту частину популярної гри.

Як повідомляється, геймерам приходять листи на електронну пошту, де повідомляється про початок бета-тестування шостої Far Cry. В листі прикріплені пароль та повідомляють про дату зняття ембарго і відповідно, саме посилання на гру.

Як відмітив блогер theRadBrad, після переходу за цим посиланням, на пристрій завантажується вірус, який зчитує все, що ви бачите і робите за ним. Також стало відомо, що компанія Ubisoft вже повідомила в Twitter, що всі листи фейкові і ніякі запрошення компанія не відправляла.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 4 непогані смартфони, які можна придбати з малим бюджетом

Напевно сьогоднішній матеріал більше підійде для тих, кого не цікавлять потужні смартфони за шалені суми і просто хто хоче...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -