Реклама

Що означає поняття “Стандарт водонепроникності смартфону”

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ви напевне часто бачили позначки IP67 або IP68 на корпусі смартфонів. Вони свідчать про стандарт гідроізоляції даного пристрою.

Вивчаючи технічні характеристики смартфонів варто звертати увагу на число поруч з абревіатурою IP. Цей номер свідчить про міжнародний рейтинг захисту від зовнішнього фізичного впливу, а також проникнення пилу та води. Цей показник показує стійкість пристрою до несприятливих погодних умов.

Код стандарту складається з двох цифр. Перша з них варіюється в діапазоні від 0 до 6 та свідчить про рівень захисту корпусу від дрібних твердих частинок. В переважній більшості моделей смартфонів перша цифра рейтингу безпеки - 6, вона вказує на те, що пристрій повністю захищений від пилу. Друга цифра знаходиться у диапазоні від 0 до 9 і свідчить про рівень вологостійкості.

Який захист забезпечують смартфони із сертифікатом IP67 і IP68 ?

Рекомендуємо обирати смартфони з мінімальним рейтингом IP67. Виробники заявляють, що смартфон із таким стандартом можна тримати повністю зануреним у воду протягом півгодини. Тобто, якщо ви потрапите під нищівну зливу із вашим телефоном нічого не станеться. Втім, навмисно кидати пристрій у наповнену ванну все ж не рекомендується, оскільки далеко не всі виробники хочуть брати відповідальність за поломки та дефекти, пов'язані із намоканням.

Смартфони із стандартом IP68 більше захищені від вологи. Вважається, що з подібними телефонами можна плавати у басейні. Однак, як і у випадку із стандартом 67, ми не рекомендуємо зловживати опусканням пристроїв в резервуари з водою.

Що значить додатковий військовий стандарт в смартфонах ?

MIL-STD-810 військовий американський стандарт, який передбачає високу стійкість пристроїв до суворих умов експлуатації. Смартфони з цим рейтингом проходять декілька тестів на міцність та стійкість до зовнішніх впливів.

Не дивлячись на амбіційні заяви виробників, не радимо спеціально поміщати пристрої у води. Її тиск може чинити руйнівних вплив на внутрішні механізми. До того ж, варто тримати смартфони подалі від мила та миючих засобів.

Після намокання варто протерти телефон сухою ганчіркою та відключити зарядний пристрій. Якщо після намокання у вас виникли проблеми із увімкненням та якістю роботи пристрою, варто негайно звернутися до сервісного центру.

Також нещодавно було названо основні поради щодо захисту екрану смартфона.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як виправити роботу смартфона Xiaomi після невдалого оновлення

Практично кожного разу, коли смартфони Xiaomi, Redmi та Poco отримують оновлення MIUI, з ними виникають проблеми. Інколи проблема не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -