Реклама

Що означає слово “soft” та чому ним називають додатки?

Останні Новини

Англійське слово “soft” можна часто почути не лише в звичних словосполученнях, де воно означає “м’який”, “легкий” тощо, а і в значенні “програма”, “додаток”. Чому так? Багато хто не знає, як даний вираз стосується комп’ютерів, ноутбуків, телефонів. Про походження та значення поговоримо в статті.

Від програмістів та звичайних людей, які хоча б трохи розбираються в техніці, можна почути слово "софт", коли мова йде про якусь програму або додаток на телефон. Тяжко зрозуміти логіку, особливо якщо вам відоме лише стандартне його значення. Справа в тому, що словом "soft" скорочують словосполучення "software". Якщо ви вирішите перекласти його знову дослівно, то нічого також не зрозумієте, а в старому словнику і взагалі не знайдете такого вислову. Даний вираз відносно новий і означає "програмне забезпечення", не важливо чи мова про смартфон, чи про ноутбук. Все, що являється додатком, програмою і т.д. можна називати коротко "софт", похідне від "software".

Цікаво: Названо 5 вірусів, які завдали шкоди мільйонам персональних комп’ютерів

Є ще один схожий вираз "hardware", його перекладати буквально теж не потрібно, бо значення буде незрозуміле. Це словосполучення використовують до всіх фізичних запчастин пристрою. Не до програм, а до заліза, яке є всередині техніки. Цікаво, що в даному випадку вираз не скорочують і не використовують в формі "hard". Раніше, словом "хард" називали лише сам жорсткий диск, ну це і зрозуміло по самій назві. Зараз це не є настільки поширеним, як раніше.

Всі ці незвичайні назви насправді дуже спрощують життя, адже пішли самі слова від англійської, а її знає весь світ, тому користувачам в такий спосіб легше зрозуміти один одного навіть без досконалого знання мови.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Редагування документів формату PDF: складність, програми та процес

Відомо, що редагувати PDF без інструментів не можливо. Коштують вони не мало. Але в цій статті я розповім вам...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -