Реклама

Що робити, якщо банкомат ПриватБанку видав фальшиві купюри

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно ми публікували матеріал, в якому спробували вияснити, чи можуть сучасні банкомати видавати фальшиві купюри. Тоді, проаналізувавши велику кількість інформації, ми дійшли висновку, що ймовірність такої неприємної ситуації неймовірно мала, але все ж вона існує. Детальніше з цим матеріалом можете ознайомитися за цим посиланням. Так ось, в сьогоднішньому матеріалі розповімо, що робити, якщо банкомат Приватбанку видав фальшиві купюри.

Як відомо, всі купюри потрапляють в банкомат двома способами, а саме через інкасаторів, яким попередньо всю готівку сортирують і перераховують, та через користувачів банкомату, у випадку що банкомат одночасно працює як термінал або ж кеш-ін. Так ось, як ми писали раніше, шанс потрапляння фальшивої готівки можливий тільки тоді, коли такі купюри потрапили в банк, а його співробітники якимось чином їх пропустили. Так що робити, якщо ви, відноситеся до людей, з неймовірним везінням і все ж отримали фальшиві купюри в банкоматі?

В першу чергу не потрібно панікувати, оскільки так ви нічого не зможете вирішити і ніяк не допоможете собі. Так ось, ні в якому випадку не намагайтесь десь розплатитися цими фальшивими купюрами, оскільки це підпадає як мінімум під адміністративну відповідальність, а в гіршому випадку під кримінальну, не допомагайте шахраям в їхніх фінансових махінаціях.

Якщо ви справді впевнені в тому, що отримали фальшиві купюри із банкомату ПриватБанку (або ж іншого банку) і біля вас був свідок, який готовий це підтвердити, то дзвоніть на гарячу лінію ПриватБанку (цілодобова підтримка клієнтів 3700) та повідомте їм про свою неприємну ситуацію.

Також рекомендуємо переписати собі серійний номер банкомату, зберегти чек про видачу готівку та зафіксувати на відео час зняття готівки. Також вимагайте в ПриватБанку відео з камери спостереження, оскільки через 48-72 год відео можуть автоматично видалятися.

Наступним кроком стане написання заяви в поліцію із наданням всієї раніше зібраної інформації. Маючи всю необхідну інформацію, фальшиві купюри та свідка, розгляд справи суттєво пришвидшиться.

У випадку, якщо ви справді довели, що отримали фальшивку з банкомату, то ПриватБанк поверне вам гроші, хоча цей процес і може зайняти тривалий час.

І остання рекомендація, якщо ви отримали фальшиві гроші і сума вийшла невелика (100-200-500 грн), то добре подумайте, чи вартий ваш вільний час та витрачені нерви на те, щоб отримати справжні гроші.

Знову ж таки, як ми писали в попередній статті, ймовірність такого неприємного інциденту неймовірно мізерна і потрапляння фальшивок в банкомат Приватбанку близька до 0.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вийшло оновлення для Galaxy Note20 Ultra, яке покращує його автономність роботи

На початку цього тижня Samsung вже оновив свій Note20 з жовтневим виправленням безпеки, але зараз у Німеччині вийшло оновлення...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -