Реклама

Що робити, якщо не запускаються додатки на смартфоні?

Останні Новини

Перестали запускатись додатки на смартфоні? Це досить легко виправити. Далі буде названо 5 варіантів, як виправити дану проблему.

Перезавантаження смартфона. Цей пункт ви можете зустріти першим варіантом при будь-яких проблемах із смартфоном, і в багатьох випадках він таки працює.

Перевстановити додаток. Даний варіант зможе вирішити проблему, якщо стався збій безпосередньо в програмі. Правда цей спосіб буде доцільний тільки в тому випадку, якщо не запускатиметься лише один додаток.

Оновлення смартфона. Якщо додатки не запускаються через певний баг в прошивці, то варто перевірити можливі оновлення смартфона та здійснити їх.

Віруси. При не запуску як одного, так і кількох додатків варто перевірити смартфон на наявність вірусів, можливо саме вони мішають коректній роботі додатків та програм.

Відновлення до заводських налаштувань. Це останній крок, який ви можете здійснити, так як роблячи його ви втрачаєте всю інформацію, яка є на вашому пристрої.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Дзвінок “з поліції”: в українців почали виманювати гроші по-новому

Минулий рік був надзвичайно складний для українців: пандемія, карантинні обмеження, скорочення працівників, відсутність роботи та багато іншого, що вспіло...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -