Реклама

Що робити, якщо телефонує невідомий номер і “скидає”

Останні Новини

Усі користувачі мобільним зв’язком рано чи пізно стикаються із дзвінками з невідомих номерів. І досить часто, після того, як ви піднімаєте слухавку, то з іншої сторони дзвінок просто скидують. Це ще одна шахрайська схема, суть якої ми розглянемо сьогодні.

Перша причина таких дзвінків пов’язана із перевіркою активності номера. Шахраї купують бази даних або ж збирають їх самостійно, відповідно їм потрібно бути впевненими в тому, що номер активний та ним користуються.

Друга причина пов’язана з передзвоном на платний номер. Тобто якщо в абонента є пропущений виклик, є велика ймовірність, що він передзвонить на нього. Таким чином кошти з його рахунків спишуться.

Тепер поговоримо про те, чи варто передзвонювати на невідомі вам номери. І відповідь – ні, не передзвонюйте. Якщо дзвінок справді був важливий, то вам передзвонять ще раз або ж напишуть текстове повідомлення. У іншому випадку ви можете втратити свої гроші з рахунку чи просто натрапити на рекламних агентів, які нав’язуватимуть вам товари.

Окрім цього, ви можете "вбити" номер телефону, дзвінок від якого ви пропустили, в пошук і почитати відгуки. Якщо це номер шахраїв, то ви точно знайдете про нього інформацію. При бажанні можна встановити визначник номера, який буде вказувати вам найпопулярніші відгуки про цей номер або ж взагалі блокуватиме спам-дзвінки. Також рекомендується не починати розмову першим після того, як ви все-таки відповіли на дзвінок з підозрілого номера.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо вплив пандемії на можливості гаджетів

Коронавірус вніс свої корективи як в наше буденне життя, так і в світ технологій. Хоча вони ніколи і не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -