Реклама

Що робити, якщо в телефоні закінчилась пам’ять?

Останні Новини

Чим довше людина користується телефоном, тим менше пам’яті на ньому стає. Час від часу на екрані починає з’являтись сповіщення “Закінчується вільне місце” і після цього користувач не може завантажити ніякої програми, фото, відео, а також сам пристрій починає працювати в рази повільніше. Що з цим робити та як очистити місце – ось про що сьогодні поговоримо.

Аналізатор пам'яті смартфона. В магазинах із додатками є спеціальні програми, які сортують усі файли та показують власнику де, що і скільки займає вільного місця. Такі програми потрібні у випадку, якщо ви самі не знаєте, що видалити із телефона. Таких аналізаторів є багато, знайдіть найзручніший та користуйтесь.

Цікаво: Відомо, як збільшити пам’ять на комп’ютері

Очистка галереї. Любителі робити знімки та відео - це порада для вас. В галереї може бути дуже багато однакових фото, багато з яких невдалі, або ж відео, які ніхто ніколи не подивиться, те ж саме стосується скрінів екрану. Загалом, в галереї в кожного є точно багато файлів, які можна просто видалити і ніколи не згадати за них. Просто погортайте та очистіть. Звісно, це не додасть аж дуже багато місця смартфону, але робота покращиться точно.

Хмарне сховище/флешка. Якщо ви перевірили галерею, вирішили, що шкода щось видаляти, то можна просто перенести всі файли на інший носій. Це може бути флешка з телефона, ноутбук чи хмарне сховище. Останній варіант найбільш надійний, там фото та відео нікуди не пропадуть. Є багато сервісів-сховищ, оберіть який бажаєте, платний чи безкоштовний, та перенесіть всю галерею. Ця порада користа не лише при нестачі пам'яті, а й для загальної безпеки файлів.

Видалення кеш-файлів. Усі програми мають кеш-файли, які нікому не потрібні, вони просто займають місце на телефоні. Ці файли потрібно видаляти, особливо в додатках, які часто використовуються. Це можна зробити через Налаштування телефона, кожну програму потрібно очищати окремо, весь разом кеш не видаляється.

Видалення великих програм. На смартфонах є такі програми або ігри, які займають навіть декілька Гб. Вони можуть не використовуватись активно людиною, але все одно займати місце. Перевірте скільки займає кожна і видаліть ті, які найменше потрібні. У вас на смартфоні відразу з'явиться багато місця.

Варто знати: Що робити, якщо на телефоні немає пам’яті?

Видалення папки месенджерів. В різних месенджерах автоматично підключена функція автозбереження усіх переглянутих фото та відео. Ці файли ви не бачите в себе на телефоні, або не завжди бачите, але вони займають багато місця. Кожен месенджер потрібно чистити час від часу. Для цього зайдіть в менеджер файлів, який знаходиться на телефоні, оберіть папку месенджера (вона має ідентичну до програми назву) та перегляньте, що в ній зберігається. Усе, що буде не потрібно очистіть. Побачите, в телефоні стане на декілька Гб більше місця.

Отож, не засмучуйтесь як побачили сповіщення про малу кількість вільного місця. Ця проблема швидко виправляється, а якщо не вийшло, то купіть флешку у телефон і перемістіть туди всі фото та відео. Таким чином телефону буде легше працювати і він не буде гальмувати.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо процесори, які найбільше підходять для Android-телефонів

Усі, хто цікавиться технікою, знають, що найважливіша складова смартфона - це процесор. При покупці, саме на нього потрібно звертати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -