Реклама

Що робити, якщо вам почали часто телефонувати з приводу вашої банківської картки ПриватБанк?

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Продовжуємо тему із захистом особистих коштів на банківських картках ПриватБанку, та інших популярних банків. Враховуючи те, що шахраїв стало неймовірно багато, розповімо, що робити, якщо вам почали часто телефонувати з приводу вашої банківської картки ПриватБанк.

Розповідати про ПриватБанк нема потреби, оскільки це найпопулярніший банк в Україні, навіть не дивлячись на різноманітні проблеми, з якими стикаються його клієнти. Зараз продовжимо про шахрайства, які часто стосуються цього банку, оскільки шахраї найчастіше вибирають саме його клієнтів. Причина такого інтересу з сторони шахраїв до клієнтів ПриватБанку пов'язана не з слабкою безпекою банку, а з тим, що більша частина українців користується саме послугами ПриватБанку, а значить потенційну жертву знайти набагато легше.

Так що робити, якщо вам почали часто телефонувати шахраї і представлятися співробітниками банку і випитувати деталі вашої банківської картки? Відповідь напевно очевидна - блокувати свою картку і випускати нову. Чому так потрібно робити? Найперше через те, що шахраям вже відомо достатньо багато про вас, а саме про те, що ви клієнт ПриватБанку, вони знають ваш номер телефону і можуть знати номер картки і деякі ваші особисті дані. Відповідно до цього, ризик втрати ваших коштів значно збільшується.

Шахраї часто купляють бази телефонних номерів та номерів банківських карток в різноманітних перекупів і протягом певного часу збирають "картину" своєї потенційної жертви.

Зазвичай, якщо дзвінки від таких осіб здійснюються частіше, ніж 1-2 рази в місяць, то варто не затягувати із перевипуском картки і можливо навіть заміною фінансового номера. Зазвичай, вони бажають отримати доступ до Приват24 і будь-якими способами будуть виманювати в своїх жертв короткі коди, які ПриватБанк відправляє для підтвердження певних дій в додатку.

По тому ж принципу, вони можуть відправляти підставні смс із списанням коштів з вашої картки або ж із текстом про блокування рахунку. 

Захист свого рахунку та банківської картки полягає тільки в униканні оплат в сумнівних магазинах, та нерозголошенні даних вашої банківської картки, особливо терміну придатності та секретного коду CVV.

Також нещодавно українцям розповіли, як повернути вкрадені гроші з банківської картки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 простые способы защиты банковской карты

В предыдущем материале мы рассказывали, как правильно хранить банковскую карту, чтобы не остаться без денег в экстренном случае. Сейчас...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -